Nigdy nie umiałam i nie umiem pisać o sobie. A już na pewno nie napiszę, że od dzieciństwa uwielbiałam czytać i pisać. Absolutnie!

Na pewno żyję i tworzę w Borach Tucholskich. Jestem mamą dwójki nastolatków, laureatką konkursów poetyckich na szczeblu ogólnopolskim. Amatorsko fotografuję i występuje w kółku teatralnym. Jestem członkinią DKK, społeczniczką i aktywną uczestniczką akcji charytatywnych. Moje wiersze ukazały się w licznych antologiach w Polsce i za granicą.

Bywam także jurorem w przeglądach i konkursach regionalnych. 

Jestem współautorką i koordynatorką antologii opowiadań O, Matko!, ze sprzedaży której dochód przeznaczany jest na Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo!". Jestem również współautorką książki Twórcy ludowi Gminy Kęsowo.

Obecnie, obok recenzowania, zajmuję się korektą, redakcją tekstów, przygotowywaniem kampanii promocyjno - graficznych dla autorów, prowadzeniem SM zarówno autorom, jak i wydawnictwom.

Poprzednim miejscem, w którym byłam i recenzowałam, to: www.nietypowerecenzje.blogspot.com

W tym miejscu widzicie efekty mojej współpracy z wydawnictwami i autorami. Piszę o książkach, które przeczytałam i na swój sposób przeżyłam historie w nich zawarte. Szczególnie cenię polskie słowo pisane. Interesuje mnie nie tylko polska proza, ale też poezja, felietony, wspomnienia, pamiętniki, poradniki, książki napisane w formie wywiadów, kryminały, jak również książki dla dzieci. Nie czytam science fiction, czy fantastyki! 

Recenzje, jakie tu znajdziecie, to przede wszystkim moje odczucia i moje subiektywne o nich zdanie.

Dodatkowo, oprócz czytania słucham audiobooków.

Przeprowadzam wywiady nie tylko z autorami, także z ludźmi znanymi ze szklanego ekranu, dziennikarzami oraz poetami. Patronuję medialnie i ambasadorsko, rekomenduję na okładkach książkom, które dopiero wejdą na rynek wydawniczy. Organizuję konkursy literackie, prowadzę cykle tematyczne w obrębie literackim, prowadzę spotkania autorskie itp.


Jeśli jest ktoś z Państwa zainteresowany współpracą, nie tylko recenzencką, proszę o kontakt e-mailowy: 

agnieszkak782@gmail.com


Odpowiem na każde pytanie, wątpliwość, czy sugestię.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w zakładce - Współpraca

Agnieszka