Nigdy nie umiałam i nie umiem pisać o sobie. A już na pewno nie napiszę, że od dzieciństwa uwielbiałam czytać i pisać. Absolutnie!

Na pewno żyję i tworzę w Borach Tucholskich. Jestem mamą dwójki nastolatków, laureatką konkursów poetyckich na szczeblu ogólnopolskim. Amatorsko fotografuję i występuje w kółku teatralnym. Jestem członkinią DKK, społeczniczką i aktywną uczestniczką akcji charytatywnych. Moje wiersze ukazały się w licznych antologiach w Polsce i za granicą.

Bywam także jurorem w przeglądach i konkursach regionalnych. 

Obecnie, obok recenzowania, zajmuję się korektą, redakcją tekstów, przygotowywaniem kampanii promocyjno - graficznych dla autorów, prowadzeniem SM zarówno autorom, jak i wydawnictwom.

W tym miejscu widzicie efekty mojej współpracy z wydawnictwami i autorami. Piszę o książkach, które przeczytałam i na swój sposób przeżyłam historie w nich zawarte. Szczególnie cenię polskie słowo pisane. Interesuje mnie nie tylko polska proza, ale też poezja, felietony, wspomnienia, pamiętniki, poradniki, książki napisane w formie wywiadów, kryminały, jak również książki dla dzieci. Nie czytam science fiction, czy fantastyki! 

Recenzje, jakie tu znajdziecie, to przede wszystkim moje odczucia i moje subiektywne o nich zdanie.

Dodatkowo, oprócz czytania, słucham audiobooków.

Przeprowadzam wywiady nie tylko z autorami, także z ludźmi znanymi ze szklanego ekranu, dziennikarzami oraz poetami. Patronuję medialnie i ambasadorsko, rekomenduję na okładkach książkom, które dopiero wejdą na rynek wydawniczy. Organizuję konkursy literackie, prowadzę cykle tematyczne w obrębie literackim, prowadzę spotkania autorskie itp.


Jeśli jest ktoś z Państwa zainteresowany współpracą, nie tylko recenzencką, proszę o kontakt e-mailowy: 

agnieszkak782@gmail.com


Odpowiem na każde pytanie, wątpliwość, czy sugestię.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w zakładce - Współpraca

Agnieszka